"Оқуға құштар мектеп " » "Жетісу облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "√2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

"Оқуға құштар мектеп "

2022 жылдың 2 наурыз күні "Алматы облысы білім басқармасының Талдықорған қаласы бойынша білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің білім беруді дамытудың оқу-əдістемелік орталығының жұмыс жоспарына сəйкес "№2 орта мектеп" базасында "Оқуға құштар мектеп " жобасы аясында білім алушылардың оқу құзыреттілігін арттыру арқылы бастауыш сынып оқушыларының функционалдық сауаттылығын дамыту" тақырыбында семинар өткізілді. Мақсаты: оқыту мен тəрбиелеу үдерісінде оқушылардың функционалдық дағдыларын дамытуда жоба əдісінің тиімді жодарын қолдану; теория мен практиканы ұштастыра отырып, жобалық оқыту техноогиясының əдістерін ұсыну, іс-тəжірибемен бөлісу.
*************
02.03.2022 года на базе КГУ «Средняя школа №2» ГУ «Отдел образования по городу Талдыкорган Управления образования Алматинской области» прошел городской семинар учителей начальных классов на тему «Формирование функциональной грамотности у учащихся начальной школы через развитие читательской компетенции в рамках проекта «Читающая школа».
Цель: Пути использования эффективных методов проекта в развитии функциональных навыков учащихся в процессе обучения и воспитания; предлагать приемы технологии проектного обучения в сочетании с теорией и практикой.